Повернутися
Ми всі - волонтери!

Представники волонтерського руху Сумського державного університету – ініціатори багатьох соціально-важливих заходів. Їх діяльність ще більш посилилась в період воєнного стану.
Волонтери СумДУ самі допомагають тим, хто цього потребує, а також співпрацюють з місцевими громадськими організаціями. Тож, у Міжнародний день волонтера, що відзначається 5 грудня, наші соціально-активні студенти яскравими плакатами, листівками та цукерками привітали своїх колег – членів колективів громадських організацій «Ми тут!» і «Сумського товариства захисту тварин» та благодійного фонду Тетяни Ягодіної «Віримо: все буде добре!». Також студенти провели у Сумах акцію «Ми всі – волонтери!» біля торговельного центру на вулиці Харківській.
Під час акції вони вручали пересічним містянам вітальні листівки з Днем волонтера та цукерки.
«У нинішні складні часи ми всі, в той чи інший спосіб дотичні до волонтерської роботи, допомагаємо тим, хто цього потребує, тож, цією акцією вирішили показати нашу згуртованість, єдність і подарувати містянам позитивні емоції», – каже волонтерка Кристина СУМЦОВА.

Дата: 16.12.23