Повернутися
Профорієнтаційний захід «Твій вибір – твоє майбутнє!»

Організували та провели захід для учнів 10 класу ЗОШ № 17 м.Суми студенти-волонтери.

Спілкування пройшло в дружній атмосфері, у форматі «рівний-рівному». Студенти розповіли старшокласникам про факультети й інститути Сумського державного університету, презентували спеціальності та освітні програми, за якими самі навчаються, поділились враженнями про навчання і позанавчальне студентське життя.

Окрім того, для  школярів була проведена екскурсія, під час якої вони мали змогу відчути себе перекладачами в лінгафонному кабінеті факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, ознайомитися з функціональними можливостями 3D-принтера і перспективами розвитку цього напряму наукової діяльності, зацікавили молодь й унікальні роботи, створені на кафедрі комп’ютеризованих систем управління факультету електроніки та інформаційних технологій.

Активний і насичений день у СумДУ залишив у сумських старшокласників чудові емоції, адже наш університет уміє вражати.

Дата: 23.02.24