Повернутися
Волонтери СумДУ влаштували флешмоб до Дня закоханих
14 лютого волонтери СумДУ спільно з учасниками фольклорно-краєзнавчого гуртка «Краяни» організували масштабний флешмоб. На площі біля центрального корпусу зібралося понад 100 студентів, представників інститутів та факультетів університету, які об’єдналися у велике серце. Таким чином вони показали свою любов до навчального закладу у день, коли зізнаються у коханні. Кожен, хто долучився до заходу, отримав червону кульку та сертифікат на 100 гривень від спонсору 'Компсервіс'. Під час флешмобу грала романтична музика, охочі мали можливість зробити чудові фото. Окрім цього продавалися марципани, що були виготовлені власноруч студенткою Медичного інституту Надією Лебедєвою. Виручені кошти у сумі 500 гривень волонтери перерахувати на лікування онкохворій дівчинці із м.Суми Адріані Денисенко. До організації тематичного заходу приєдналися і волонтери студентської соціальної служби. Вони відвідали відділення денного перебування 'Злагода' КУ «Сумського міського територіального центру соціального обслуговування 'Берегиня'' та разом із його вихованцями виготовили привітальні листівки до Дня Святого Валентина! Усі залишилася задоволеними та з подарунками. Дякуємо усім студентам інститутів та факультетів СумДУ, які долучилися до цього дійства. Саме завдяки вам ми показали, що Сумський державний університет це одна велика родина!
Дата: 15.02.19