Повернутися
Волонтери СумДУ завітали до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей області

16 лютого волонтери СумДУ відвідали Центр соціально-психічної реабілітації для дітей області, візити до якого вже стали доброю традицією. Під час відвідин для дітлахів провели майстер-клас з малювання звірів за допомогою цікавої техніки, розповіли декілька лайфхаків та просто гарно провели суботній день. Вихованці щиро цікавилися справами волонтерів, а студенти у свою чергу дізнавалися про вподобання та захоплення дітлахів. Старші діти запитували про навчання в університеті та як обирати професію. По закінченню майстер-класу дітлахи почали робити власні вітальні листівки. Родзинкою заходу стало привітання одного з вихованців центру з днем народження. 8-ми річному Стасу подарували іграшку-трансформер, якою одразу ж зацікавились усі хлопці.

Дата: 18.02.19